|

„Byłoby lepiej, gdybyśmy jej nie widzieli” Fani są zażenowani widokiem córki Salmy Hayek na czerwonym dywanie

„Taka nieatrakcyjna córka Salmy?”🥴Fani byli pewni, że córka Salmy podbije serca, ale okazało się, że się mylili😞💔 Wystarczy spojrzeć jak wygląda na article⬇️⬇️⬇️.

Salma Hayek zawsze podbijała miliony serc swoją wyjątkową urodą. Meksykańska piękność była nominowana do Oscara za rolę w filmie „Frida”. W 2007 roku urodziła się jej córka i stała się naprawdę wspaniałą matką dla swojej dziewczynki. Ona i jej córka są bardzo blisko i nic dziwnego, że dziewczynka mogła towarzyszyć matce na rozdaniu Oscarów.

Aktorka poznała swojego męża w 2006 roku w Wenecji. Nie minęło wiele czasu i zaczęli się spotykać, a w marcu 2007 roku zaręczyli się. Salma i jej córka wzięły udział w ceremonii rozdania Oscarów.

Przeszły razem po czerwonym dywanie, a jej córka natychmiast znalazła się w centrum uwagi dzięki swojemu oszałamiającemu strojowi. Razem przyciągnęły uwagę wszystkich obecnych, mimo że miały na sobie zupełnie inne ubrania.

Internauci zaczęli dyskutować widząc ich wspólne zdjęcia. Wielu podziwiało wygląd jej córki, ale jak zawsze pojawili się krytycy, którzy byli niezadowoleni z wyglądu dziewczyny. Byli zaskoczeni, jak tak piękna, idealna kobieta jak Salma mogła urodzić takie dziecko. Publikuje zdjęcia i filmy z dzieckiem w sieciach społecznościowych.
Co można powiedzieć o wyglądzie dziewczynki?

Rating
( 1 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee