|

„Uratuj tę kobietę, proszę!” Britney Spears opublikowała wideo, które rozczarowało nawet jej synów

„Ona potrzebuje szpitala psychiatrycznego!”🥴Nawet ty będziesz się wstydził, gdy zobaczysz, jak zachowywała się Britney, dlatego jej synowie przestali z nią rozmawiać🫣🫢To wstyd, wystarczy spojrzeć na artykuł👇👇👇

Britney Spears w ostatnich latach nieustannie zaskakiwała fanów swoim dziwnym zachowaniem. Fani uważnie śledzą jej życie osobiste, a potem okazało się, że jej synowie nie kontaktowali się z nią przez około rok.

Britney nie widziała żadnego chłopca od początku 2022 roku, przed ślubem z Asgharim. Jej syn Jayden nawet publicznie skrytykował swoją matkę. Za swoje dziwne zachowanie gwiazda pop została skrytykowana przez byłego męża i ojca jej dzieci.

Podczas wywiadu wyjaśnił, że jego synowie czują się niezręcznie w szkole wśród swoich przyjaciół z powodu jej nieprzyzwoitych postów w sieciach społecznościowych. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że ma rację, gdy spojrzymy na wideo, które opublikowała.Okazuje się, że oprócz problemów związanych z macierzyństwem, Britney musi radzić sobie z kryzysem w swoim małżeństwie, który może doprowadzić do rozwodu. Sam nie zawsze jest w domu, a gdy wraca, para często się kłóci.
Co sądzisz o działaniach Britney? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Rating
( 1 assessment, average 2 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee