|

„Nowa miłość w wieku 60 lat!” Plotki o nowym związku miłosnym Johnny’ego Deppa wywołały poruszenie wśród fanów

„Za późno na związek miłosny, zrozum!”😬Najwyraźniej nasz wyjątkowy aktor Depp nie wyciągnął żadnych wniosków z poprzedniego romansu i zakochał się ponownie😮😵Ale kim ona jest, zobacz here⬇️⬇️⬇️

Wszędzie krążą plotki, że francuska reżyserka i aktorka Maïwenn rozpoczęła związek ze słynnym aktorem Johnnym Deppem. Zawsze byli ostrożni w kwestii swojego związku, ale zastanawiamy się, co tak naprawdę dzieje się między nimi.

Po różnego rodzaju romansach z byłą dziewczyną Amber Heard, aktor został skrytykowany za natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Podczas kręcenia filmu Johnny i Maïwenn pracowali razem przez długi czas i zaczęły krążyć plotki, że był między nimi romans.

Jednak przed kamerami utrzymywali profesjonalne relacje. Ich rodziny były zachwycone tym, jak jednocześnie pozostali bez emocji. Ale wielu wierzyło, że było to coś więcej niż tylko przyjaźń, a niektórzy twierdzili, że byli po prostu świetnymi przyjaciółmi.

Podczas Keynes Film Festival reporterzy nie mogli przeprowadzić z nim wywiadu. Jednak od tego czasu ludzie nadal dyskutują na ten temat.
Co o tym sądzisz? Jak wyglądają ich relacje? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy.

Rating
( 1 assessment, average 1 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee