|

„Oświadczyny przez telefon i rodzinne dramaty!” Kilka nieoczekiwanych faktów na temat małżeństwa Jacksona i Presleya

Co rozbiło małżeństwo Jacksona i Marie Presley i dlaczego nie mieli dzieci? 🤔🧐 Zagłębmy się w szczegóły ich romansu i odkryjmy prawdę! Ekskluzywne zdjęcia – zobacz artykuł! 👇👇👇

Nie każdy wie, że M. Jackson był drugim małżonkiem L. Presleya. Ich romantyczny związek rozpoczął się dopiero w 1992 roku. Przyszła para po raz pierwszy spotkała się na przyjęciu z powodu wspólnego przyjaciela.

Po raz pierwszy spotkali się w latach siedemdziesiątych. Wkrótce po ich pierwszym spotkaniu Lisa poślubiła Danny’ego Keougha, który został jej pierwszym mężem. W tym czasie Jackson był dla niej tylko przyjacielem.

Nie każdy wie, że Jackson poprosił ją o rękę przez telefon po tym, jak kobieta wspierała go podczas śledztwa w 1993 roku. Wkrótce oficjalnie ogłosili swój związek.

Jedno z ich najbardziej niezwykłych publicznych wystąpień miało miejsce we wrześniu 1994 roku, kiedy legendarny piosenkarz pocałował ją podczas Video Music Awards i rozprzestrzenił plotki w mediach.

Wkrótce założyli rodzinę, ale niestety ich życie małżeńskie było pełne przeszkód. Wielu twierdzi, że nadużywanie narkotyków przez piosenkarza pop spowodowało większość problemów, z którymi borykali się podczas małżeństwa. Ich małżeństwo oficjalnie zakończyło się w 1996 roku.

Warto wspomnieć, że Presley miała czworo dzieci z poprzedniego małżeństwa i czuła presję, by mieć dzieci z gwiazdą pop.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee