|

„O nowym romansie i drażliwym temacie!” Liam Neeson opowiada o swojej nowej pasji i zadaje pytania

Liam Neeson po raz pierwszy przerywa milczenie i mówi o swojej nowej dziewczynie! Szczerze opowiada o romansie z dziewczyną siedem lat po tragicznej śmierci żony! Więcej szczegółów i zdjęć w artykule! 👇👇👇

Dla tych, którzy nie wiedzą, żona L. Neesona zmarła tragicznie w 2009 roku, a wybitny aktor nadal opłakuje ją, twierdząc, że zawsze będzie ją nosił w sercu. Gwiazda „Taken” ujawniła jednak swój nowy romans i zaskoczyła wszystkich.

Chociaż nie ujawnił jej tożsamości, Neeson zasugerował, że da kwiaty swojej dziewczynie, która jest „niesamowicie sławną kobietą”. Nadal jednak uważa odejście żony za „drażliwy temat” i przyznaje, że smutek jest nadal obecny.

W 1993 roku kultowa gwiazda filmowa po raz pierwszy spotkała Natashę. Para pobrała się w 1994 roku i stworzyła piękny dom rodzinny w Blackburn w Szkocji. Pomimo ogólnej sławy i uznania, zawsze miał przyziemne podejście do życia.

Powiedzieć, że odejście Natashy miało na niego wpływ, to właściwie nic nie powiedzieć. Szukał nawet pomocy poprzez rehabilitację. Jeśli chodzi o jego nadchodzące projekty, wkrótce będzie pracował nad filmami „Silence” i „Operation Chromite”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee