|

„Próbowali mnie złamać, ale stałam się silniejsza!”. Sidibe szczerze opowiada o zawstydzaniu ciała i odkrywaniu siebie

Wszyscy śmiali się z tej otyłej aktorki, nie mając pojęcia, że pewnego dnia stanie się gorącą laską! 😲🫣 Ci, którzy się nad nią znęcali, chcą cofnąć swoje słowa! Podzieliła się nowymi zdjęciami, które można znaleźć w tym artykule! 👇👇👇

Niewielu wie, że ta wybitna ciemnoskóra afroamerykańska aktorka zyskała sławę i uznanie wkrótce po premierze filmu „Precious”, który trafił na nasze ekrany w 2009 roku. Za swoją kultową rolę zasłużenie otrzymała Oscara.

Pomimo niesamowitego talentu i profesjonalizmu, legendarna gwiazda filmowa okresowo spotyka się z ostrą krytyką i osądem ze strony międzynarodowej społeczności. Wiąże się to głównie z jej wyglądem i nadwagą.

Nie wszyscy wiedzą, że kultowa gwiazda filmowa cierpi na bulimię. Ważyła, wierzcie lub nie, 200 kilogramów. Sidibe często wpada w depresję i niepokój z powodu swojej niepewności i obraźliwych słów innych ludzi.

Niedawno pojawiło się nowe słowo związane z tego typu zawstydzaniem, zwane „fatshaming”. Zwłaszcza po scenach filmowych, w których pojawia się półnaga, liczba jej hejterów dramatycznie wzrosła.

Aktorka przyznała, że niedowierzanie i krytyka ze strony innych nie tylko jej nie załamały, ale wręcz wzmocniły i w końcu zaczęła tracić na wadze poprzez regularne treningi na siłowni i prawidłowe odżywianie.

To właśnie w 2016 roku została poddana operacji plastycznej z powodu problemów zdrowotnych. Część jej żołądka musiała zostać usunięta, co drastycznie zmniejszyło jej apetyt i wkrótce odwiedziła dietologów przed rozpoczęciem swojej podróży.

Sama czuła się „ciężka”, dodając, że dodatkowa waga nie tylko wpłynęła na jej zdrowie, ale także sprawiła, że czuła się niekomfortowo. Miło zaskakuje wszystkich swoimi postępami i silną wolą.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee