|

„Jej przybycie nie było świętowane” Rodzice dzielą się rozdzierającą serce reakcją na noworodka z rzadką chorobą genetyczną.

Nikt nie pogratulował Elizie narodzin córki! 😧💔Matka łamie serca pokazując swoje wyjątkowe dziecko i przyznając, że jej przybycie nie było świętowane! 😥🧐 Zobacz, jak teraz wygląda jej wyjątkowy noworodek w tym artykule! 👇👇👇

W 2018 roku Bella urodziła się w rodzinie Elizy Bahneman i jej męża. Nie trzeba dodawać, że wiadomości zaczynające się od słów „jestem w ciąży” i „urodziłam dziecko” są najcenniejsze i najbardziej wyczekiwane, ale nie w tym przypadku.

Bella sprawiła, że wszyscy jej krewni zaniemówili z powodu jej niespodziewanego przybycia. Eliza przeżywała wiele różnych emocji i przygotowywała się do zostania matką. Nie trzeba dodawać, że zdecydowanie nie była na to gotowa.

Podczas ciąży wszystko przebiegało cudownie, a wszystkie testy były w normie. Poprzedniego dnia przygotowywała się do przyjścia na świat dziecka. Odeszły jej wody, a małżonkowie nie mogli się doczekać spotkania z nią.

Tętno Belli stale spadało podczas porodu. Z powodu znieczulenia zewnątrzoponowego i Pitocyny Eliza czuła się chora i wyczerpana. Lekarze stwierdzili, że dziecko miało problemy podczas porodu i przyszło na świat po 12 godzinach.

Kiedy po raz pierwszy wzięła dziecko na ręce, zdała sobie sprawę, że coś jest nie tak. Eliza zastanawiała się, dlaczego wszyscy tak dziwnie na nią patrzą, dlaczego tak wiele osób wchodzi do pokoju i dlaczego jej małżonek wydaje się taki niepewny i zdezorientowany.


W jej oczach pojawiły się łzy, gdy na nią spojrzała i pomyślała „ona jest inna”. Eliza patrzyła jej w oczy z ciepłem i chciała ją chronić za wszelką cenę. Jej mąż również szybko okazał swoje niezachwiane wsparcie.

Niektórzy uważali, że to zespół Treachera Collinsa, co niestety było lepszą opcją. Bella musiała zostać zatrzymana na jakiś czas w szpitalu w celu przeprowadzenia dodatkowych badań, w tym prześwietleń i ocen. Miała rzadki zespół genetyczny.

Jednak zawsze będzie kochana i akceptowana przez swoich rodziców. Poznaj Bellę teraz!

Rating
( 17 assessment, average 3.88 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee