|

„Gorąca laska na Instagramie, babka w prawdziwym życiu”! Nowe skandaliczne zdjęcia Madonny były sporym zaskoczeniem dla jej wielbicieli

Madonna stara się wyglądać seksownie na Instagramie, ale te zdjęcia paparazzi pokazują coś innego! 🧐😳 Fotografowie pokazali, jak naprawdę wygląda Madonna i wywołali furorę! 😱😬 Zobacz 65-letnią gwiazdę pop w tym artykule! 👇👇👇

Nie trzeba dodawać, że nie wszyscy akceptują naturalne starzenie się w pogoni za wieczną młodością i pięknem. Dotyczy to przede wszystkim celebrytów, dla których starzenie się oznacza nie tylko rozczarowanie wiernych fanów, ale także koniec kariery.

Dlatego większość z nich ucieka się do operacji i innych zabiegów upiększających, aby zachować elastyczność, skórę bez zmarszczek i atrakcyjność. Jedną z metod Madonny na stworzenie „idealnego” wizerunku jest użycie Photoshopa.

W rezultacie wygląd Królowej Popu w mediach społecznościowych znacznie różni się od tego na Instagramie. Ostatnio paparazzi uchwycili gwiazdę na lotnisku wyglądającą jak babcia. Skandaliczne zdjęcia obiegły świat.

„Co jest nie tak z jej twarzą?”, „Gdzie jest ta laska, którą widzimy na Instagramie?”, „Jak możemy tego nie zobaczyć?”, „Nie da się na to patrzeć bez łez!”.

Rating
( 1 assessment, average 2 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee