|

„O czerniaku i jej samotnym życiu!” To właśnie przydarzyło się francuskiej aktorce Michele Mercier

W czasach 1️⃣9️⃣6️⃣0️⃣s wszyscy podkochiwali się w Michele Mercier, którą możesz pamiętać jako Angelique! 😍💘 Ludzie nazywali ją „uosobieniem piękna”, ale 6️⃣ dekady już minęły, więc wstrzymaj oddech, zanim dowiesz się, jak żyje i wygląda teraz w tym artykule! 👇

W latach sześćdziesiątych kultowa aktorka uświetniła nasze ekrany swoją rolą Angelique. Postać szybko urzekła miliony ludzi, a także wprowadziła karierę Mercier na zupełnie nowy poziom. Historyczny romans okazał się prawdziwym sukcesem.

Od premiery minęło około 6 dekad, a ludzie zastanawiają się, jak teraz wygląda. Wiadomo, że niegdyś sławna i wybitna aktorka prowadzi odosobnione życie na południu Francji i cierpi z powodu samotności.

Kilka lat temu zdiagnozowano u niej czerniaka i poddano leczeniu. Chociaż nie narzeka już na swój stan zdrowia, wiarygodne źródła twierdzą, że Mercier ledwo wiąże koniec z końcem, nie mając rodziny.

Wcześniej przyznała, że nie chce mieć męża i dzieci, ponieważ jest więcej niż pewna, że ma wystarczająco dużo czasu. Jednak teraz jest już za późno i nie pozostaje jej nic innego, jak pogodzić się z losem.

„Czas nie oszczędza nikogo”, „Moje serce właśnie pękło”, „Zasłużyła na lepsze życie!”, „Nie ma dobrych wieści…”.

Rating
( 5 assessment, average 3.4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee