|

„Zapadnięte oczy, włosy na nosie i obwisła skóra!”. Córka Alaina Delona pokazała 89-letniego ojca i rozwaliła sieć

Jeszcze w czasach 1️⃣9️⃣6️⃣0️⃣s kobiety nazywały go najgorętszym żyjącym aktorem, a mężczyźni mu zazdrościli! 😏💯 Minęły lata i niegdyś najbardziej pożądany aktor skończył już 8️⃣9️⃣ lat, dasz wiarę? Fani byli przerażeni, widząc, jak ich idol starzeje się nie do poznania! Najnowsze zdjęcia – zobacz artykuł! 👇

Anoushka Delon, spadkobierczyni jednego z najbardziej pożądanych aktorów wszech czasów, pokazała swojego zauważalnie postarzałego ojca i wysadziła sieć. Jakkolwiek zaskakujące może się to wydawać, ikona kina skończyła już 89 lat i nie przypomina już macho, którym był kiedyś.

Gwiazdor filmowy, który podbił serca milionów, był jednym z tytanów złotej ery francuskiego kina, którego znaczący wkład trudno przecenić. Jego zniewalające niebieskie oczy, przystojność i charyzma były nie do przecenienia.

Wiek miał jednak inne plany. Delon doznał udaru mózgu, po którym jego stan zdrowia pozostawiał wiele do życzenia. Trójka jego dzieci jest bardzo zaniepokojona i nie chce zostawić ojca samego nawet na sekundę. Jego spadkobierczyni Anoushka przekazała najnowsze informacje na temat swojego ojca i sprawiła, że fani zaniemówili.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Anouchka Delon (@anouchkadelon)


Pojawił się z wieloma głębokimi zmarszczkami, zapadniętymi oczami i całkowicie posiwiałymi włosami. To, że wyglądał tak żałośnie, było rozczarowaniem dla fanów, nie ma nic do powiedzenia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee