|

” Z grubaska w gorącą laskę! ” John Travolta pokazał córkę i rozsadził sieć

Kiedyś była jednym z najbrzydszych dzieci celebrytów, ale spróbuj się nie zakochać, gdy zobaczysz ją teraz! 🤭💘 To właśnie w 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ Travolta i Preston powitali na świecie swoją córkę! 😮😍 Dorosła i odziedziczyła eteryczny urok swojej zmarłej matki! 😏🤌 Zobacz jej ostatnie zdjęcia w tym artykule!👇

Film „Gorączka sobotniej nocy” wyznaczył karierę J. Travolty, ale to jego rola w „Grease” przyniosła mu sławę i uznanie. Urodzony w New Jersey w stanie Nowy Jork w 1954 roku, zaczął zajmować się aktorstwem w młodym wieku. To sprawiło, że skupił się tylko na tym rzemiośle, które później uczyniło go światową gwiazdą.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ella Bleu Travolta (@ella.bleu)

Wśród jego innych niezwykłych ról są „Two of a Kind”, „Get Shorty” i „Pulp Fiction”. Jeśli chodzi o życie osobiste, szczęśliwie związał się z K. Preston, która niestety zmarła w 2020 roku po długiej walce z rakiem. Małżonkowie mieli troje dzieci, a Ella Bleu jest środkowym z nich.

Niewielu wie, że stracili najstarszego syna po wypadku spowodowanym napadami autystycznymi, które odcisnęły głębokie piętno na nich wszystkich. Od tego czasu Travolta i Bleu dzielą szczególną więź, będąc dla siebie największym wsparciem.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ella Bleu Travolta (@ella.bleu)

Wcześniej wygląd dziewczyny regularnie wywoływał furorę. Chodzi o to, że miała dodatkowe kilogramy i w niczym nie przypominała swojej uroczej matki. Niektórzy nawet kwestionowali, czy została adoptowana, czy nie. Jednak szczególnie tragiczna śmierć Kelly zmieniła wiele rzeczy, a Ella przeszła transformację ciała z powodu żalu i stresu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee