|

„Z piękności w chodzący szkielet!” Tak przez lata zmieniała się Joan Van Ark

Być może pamiętasz ją z filmów takich jak „Dallas” i „Knots Landing”, po których wszyscy się w niej podkochiwali! Ludzie nazywali ją wtedy jedną z najbardziej pożądanych aktorek, ale czas miał inne plany! 😨🤯 Fani byli przerażeni, widząc niegdysiejszą piękność w tym artykule! 👇

Oto wszystko, co należy wiedzieć o Joan Van Ark. Urodziła się w 1943 roku i miała zaledwie 7 lat, kiedy jej rodzina przeprowadziła się do Boulder w Kolorado, co zmieniło jej życie.

Jej ojciec zajmował się public relations, a matka była pisarką. Była jeszcze uczennicą szkoły średniej, kiedy zaczęła pasjonować się aktorstwem.

„Dostałam rolę dziewczyny z kwiatami i ugryzienie owada, ale nie rolę, do której się przymierzałam. Brałam udział w przesłuchaniu z monologiem i można było usłyszeć spadającą szpilkę. Dali mi tak wspaniałe komplementy, że wykrzyknęłam „Kto potrzebuje facetów?”.

Stała się drugą kobietą, która zapisała się do Yale Drama School, aby studiować aktorstwo i dramat. Do jej najwybitniejszych ról należą „Dallas” i „Knots Landing”, które z pewnością weszły do historii kinematografii.

Swoją największą miłość odnalazła jeszcze w szkole średniej. Był nią John Marshall, którego poślubiła w niemieckiej bazie wojskowej. W 1969 roku doczekali się córki, która poszła w zawodowe ślady matki.

Dziś wybitna aktorka jest nie do poznania i na zawsze utraciła swój dawny urok i elegancję, co podkreślają zawiedzeni fani.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee