|

„Jak dwa groszki w strąku!”: Wizażystka odmieniła dziewczynę i teraz wygląda jak kopia Lopez

„Kopia Lopez”: Podobieństwo tej dziewczyny do Lopez sprawiło, że wszyscy zaniemówili

Wielu z nas ma ikony, które zawsze inspirują i motywują nas do stawania się lepszymi wersjami siebie i nigdy nie rezygnują z dążenia do naszych celów. Możemy lubić ich charakter, zachowanie, wygląd lub styl. Nie ma nic wstydliwego w śledzeniu życia i działalności tego czy innego celebryty i zaczynaniu robić te same rzeczy lub ubierać się w ten sam sposób, co on lub ona.

Ale czasami sprawy mogą zajść za daleko, gdy nagle pojawiają się dwie dokładne kopie. Ta piękna 19-letnia Rosjanka nie mogła sobie nawet wyobrazić, że wygląda tak bardzo jak Jennifer Lopez, dopóki nie przyszła do utalentowanej wizażystki o imieniu Yana Panfilovskaya.

Yana natychmiast zauważyła pewne podobieństwa w wyglądzie dziewczyny w porównaniu z wyglądem Lopez, a dzięki fantastycznej transformacji Natalia zyskała popularność i światową sławę. Była to zwykła dziewczyna, która nie wyróżniała się niczym szczególnym i wyjątkowym, ale teraz chce nawet spróbować swoich sił w modelingu.

Natalia obecnie bierze udział w wielu wydarzeniach i sesjach zdjęciowych.

To dość zaskakujące, że zręczna wizażystka od razu dostrzegła podobieństwa między dziewczyną a celebrytką.


Natalia wyznała, że w latach szkolnych jej ciocia zawsze mówiła jej, że wygląda jak Lopez, ale nie mogła uwierzyć, że faktycznie wyglądają prawie tak samo.

Wielu użytkowników sieci zgadza się, że Natalia wygląda jak dokładna kopia Jennifer Lopez i wszyscy mamy nadzieję, że godna podziwu dziewczyna osiągnie sukces i sławę jako aktorka.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee