|

„Nowy romans w wieku 64 lat?”: Oto trzecia żona legendarnego aktora Hopkinsa, którą poznał w wieku 64 lat

Jak wygląda znalezienie nowej miłości w wieku 64 lat? 🧐😱Anthony Hopkins pokazał trzecią żonę i teraz wszyscy zazdroszczą aktorowi! 🥰😍

Oprócz tego, że jest wybitnym, odnoszącym sukcesy i wysoko wykwalifikowanym aktorem, zawsze był popularny wśród kobiet. Jego urok i atrakcyjność nie pozwoliły żadnej kobiecie pozostać obojętną i nie zakochać się w nim.

Petronella Barker została pierwszą żoną kultowej gwiazdy filmowej. Małżonkowie mieli córkę, ale niestety ich małżeństwo było krótkotrwałe.

Jego drugą żoną została asystentka reżysera o imieniu Jennifer. Ich miłość trwała 30 lat, a po rozwodzie aktor był przekonany, że nie zakocha się ponownie. Ich rozstanie było dość bolesne i prawie stracił nadzieję.

Jednak los obdarzył go Stellą, jego trzecią żoną.

Kobieta pracowała w sklepie z antykami. Po raz pierwszy spotkali się krótko po rozwodzie aktora. Kobiecość Stelli podbiła serce Hopkinsa, który zaczął coś do niej czuć.

Jego trzecie małżeństwo przyniosło mu największe szczęście. Wyglądają jak szaleńczo zakochane w sobie nastolatki i wydają się całkowicie nierozłączni.

Są harmonijnymi małżonkami i nie planują niczego zmieniać.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee