|

„Wyglądała jak brzydkie kaczątko”: Cameron Diaz wywołała zamieszanie na ostatnich zdjęciach paparazzi

Zdeformowana twarz Cameron zaskoczyła wszystkich jej fanów😳😮 Najwyraźniej posunęła się za daleko z zabiegami kosmetycznymi, rujnując swoją nieskazitelną urodę😬🫢

Paparazzi zauważyli Cameron Diaz z mężem i córką. Ich zdjęcia trafiły do Internetu i zaskoczyły fanów. Kiedy urodziła się jej córka, Diaz przeważnie nie pokazywała się publicznie. Co ciekawe, na nowych zdjęciach usta Diaz wydawały się większe. To sprawiło, że fani pomyśleli, że użyła wypełniaczy.

To oczywiście zaskoczyło wszystkich, ponieważ Diaz zawsze mówiła, że woli naturalne starzenie się i zdrowie․ Była przeciwna interwencjom kosmetycznym. Aktorka jest znana z dbania o swoje zdrowie, a nawet napisała książkę o długowieczności.

Diaz zawsze wybierała zdrowy styl życia i dlatego była w stanie zachować młodość. Warto zauważyć, że Diaz została niedawno zauważona na występie Adele z Maddenem, a jej usta wyglądały naturalnie.

Co ciekawe, Adele została niedawno zauważona z powiększonymi ustami po zabiegu․ Dlatego wielu fanów założyło, że Diaz i Adele odwiedziły tę samą klinikę.

Oczywiste jest, że decyzja o poddaniu się operacji plastycznej jest decyzją osobistą. Nie wiemy jeszcze, czy Diaz będzie nadal poddawać się takim zabiegom. Co sądzisz o takich interwencjach? Możecie podzielić się swoją opinią w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee