|

„Mało prawdopodobne, że prześcignie swoją babcię”: tak wygląda teraz wnuczka Audrey Hepburn

Możesz to potwierdzić, patrząc na wizerunek jej wnuka.🙌🙌🙌

Audrey Hepburn zawsze była uważana za najpiękniejszą i najbardziej kobiecą kobietę na świecie. Wiele kobiet marzyło o tym, żeby być taka jak ona. Ale jak widzimy dzisiaj, jej nienaganna uroda i elegancja nie zostały przekazane jej spadkobiercom. Kiedy widzimy zdjęcia jej wnuczki, od razu to czujemy.

Na rok przed narodzinami dziewczynki babcia niestety zmarła. Według wielu fanów wnuczka Audrey nie jest zbyt podobna do swojej słynnej babci, ale oczywiście są ludzie, którzy dostrzegają podobieństwa. Fani artysty twierdzą, że wnuczka nie ma zbyt atrakcyjnego wyglądu niż Audrey Hepburn.

Wnuczka aktorki nie jest zbyt atrakcyjna. Ma niepozorny wygląd, maniery nie są kobiece, a nawet na kilku zdjęciach wygląda bardziej jak mężczyzna. Wygląda na to, że nie odziedziczyła eleganckich manier po babci.

Wiadomo już, że nie może być tak pożądana i popularna jak jej babcia.

Ale może mieć odnoszącą sukcesy karierę modelki i zasłynąć w branży filmowej. Występowała już w filmach i na okładce Harper’s Bazaar. Dziewczyna uwielbia rysować, a następnie publikuje swoje rysunki w sieciach społecznościowych.

Co myślisz? Czy ona jest podobna do swojej babci? Podziel się swoimi opiniami w komentarzach.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee