|

„Co za fenomenalna transformacja!” To nędznie wyglądające miejsce zmieniło się w luksusowy, nowoczesny dom

To jeden i ten sam dom, dasz wiarę? 🫣🤯 Cztery miesiące zajęło radykalne przekształcenie tego nieszczęsnego mieszkania, a oto efekt końcowy! 😍👏Dzisiejsi bohaterowie kupili ten nędzny dom i mieli nadzieję, że przekształcą go nie do poznania, tworząc wygodne i luksusowe miejsce do życia. Właściciel potrzebował mistrza w projektowaniu i początkowo zaufał im w całym procesie.

Bez zmiany układu pomieszczeń, hol przybrał formę wąskiej i długiej przestrzeni. Podłoga jest wykończona płytkami, ściany są podzielone na dwa kolory i ozdobione dwoma listwami.

Jeśli chodzi o kuchnię, wybrano jasne pale, a ściany pomalowano w odcieniach szarości. Niektóre elementy zostały pomalowane na zielono i biało, tworząc wyjątkową atmosferę we wnętrzu.

Naprzeciwko znajduje się również jadalnia, idealne miejsce do spożywania posiłków i spędzania czasu z rodziną.


A oto sypialnia – główne miejsce relaksu. Została zaprojektowana w niebieskich odcieniach i wygląda zarówno tradycyjnie, jak i nowocześnie.


Znajduje się w niej miękkie łóżko, poduszki, stoliki nocne, a także telewizor. Jak wygodnie to wygląda!

.

Ten pokój należy do młodego bohatera. Przy oknie znajduje się również niewielki kącik do pracy. Stylowa szafa również nie pozostała niezauważona.

I pokój dziecięcy dla małej księżniczki! Jest w jaśniejszych i delikatniejszych odcieniach. Jak starannie wszystko zostało tu zaprojektowane!

I oczywiście balkon, na którym można napić się herbaty i podziwiać wspaniały widok.

Łazienka i toaleta są również zaprojektowane w stylowy sposób. Zapraszamy do obejrzenia!ё

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee