|

„Niesamowicie piękna żona Richarda Gere’a”: Jedna z najbardziej atrakcyjnych gwiazd Hollywood pokazała swoją uroczą żonę

Fani nie mogli znaleźć żadnych słów, aby opisać piękno młodej żony Gere’a

Nie ma potrzeby wspominać, że wybitna, odnosząca sukcesy i legendarna gwiazda filmowa R. Gere jest jedną z najbardziej atrakcyjnych, przystojnych i namiętnych gwiazd w Hollywood. Nic dziwnego, że wielu jego fanów jest bardzo zainteresowanych jego życiem osobistym, a wszystko, co wiemy, to to, że kultowy mężczyzna jest żonaty z A. Silvą. Warto wspomnieć, że legendarna para pobrała się w 2018 roku i od tego czasu prowadzi zamknięty tryb życia.

Choć większość jego fanów zaakceptowała już wybór swojego idola, wielu wciąż zastanawia się, jak Gere mógł poślubić kobietę, która jest od niego o 34 lata młodsza. Nie da się jednak ukryć, że Silva jest bardzo urocza i naprawdę pasuje do hollywoodzkiego gwiazdora.

Wielu jednak odradzało mu małżeństwo z tak młodą kobietą, gdyż w przypadku poważnych problemów zdrowotnych, zostawiłby swoją rodzinę samą sobie i to jest główny powód, dla którego wielu ostro skrytykowało gwiazdora.

Czy uważasz, że duża różnica wieku będzie dla nich przeszkodą w przyszłości?

Rating
( 2 assessment, average 3.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee