|

„Dom bez ostrych zakrętów” Przekształcili cysternę w magiczny dom, który sprawił, że wszyscy zaniemówili.

„Gdzie jest pragnienie, tam jest dobry wynik!”😍 Para kupiła cysternę i stworzyła ze starego silosu luksusowy dom marzeń😱🫠 Ty też będziesz zaskoczony, widząc wynik na tej stronie article⬇️⬇️⬇️.

Młoda rodzina postanowiła kupić zbiornik i przekształcić go w dom․ Zamiast standardowego prostokątnego domu, architekt stworzył zaokrąglone mieszkanie o powierzchni zaledwie 31 metrów kwadratowych. metr. Jednak meble są tak dobrze zintegrowane z wnętrzem, że wydaje się, że w domu jest jeszcze dużo miejsca.

Oryginalna fasada konstrukcji została poddana pewnym modyfikacjom: wykonano niestandardowe zaokrąglone okna i drzwi, a okładzina ze stali falistej została przemalowana na biało, aby odbijać promienie palącego słońca. Część wnętrza wykonano z drewna orzechowego. „Ciepłe” odcienie dodają domowi przytulności.

Pomimo tak skromnych rozmiarów, właścicielowi udało się zaaranżować wszystkie elementy wnętrza kompaktowo i praktycznie. Kuchnia, prysznic i szafki do przechowywania są ułożone w okrąg. Spiralne schody prowadzą na przytulne poddasze sypialne z wystarczającą ilością miejsca na duże podwójne łóżko.

 

Dom ma dwa piętra, a jego zdjęcie pojawiło się nawet na okładce magazynu. Ta nowa koncepcja projektu przyciągnęła zainteresowanie specjalistów i zdobyła nagrodę w konkursie projektowym.
Czy zamieszkałbyś w takim domu?

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee