|

Sąsiedzi zebrali się razem, zebrali 10 000 dolarów i wyremontowali dom biednego emeryta

Dzisiejsza niesamowita historia pomoże każdemu przywrócić wiarę w ludzkość 😊🥰

Ustawodawstwo stanu New Jersey w USA wymaga od wszystkich właścicieli utrzymywania swoich nieruchomości, a dokładniej domów, w dobrym stanie, aby zachować miłą atmosferę i wygląd ulicy.

Jednak dla niektórych osób jest to prawie niemożliwe. Niektórzy są w podeszłym wieku i po prostu nie są w stanie tego zrobić, niektórzy są chorzy i również nie są w stanie poradzić sobie z tymi wszystkimi rzeczami. Dlatego nie wszyscy mogą robić to, czego wymagają od nich przepisy.

Poznaj Ann Glancy, starszą kobietę, która nie jest w stanie utrzymać swojego domu i podwórka w czystości z powodu poważnych problemów zdrowotnych. Nieruchomość była zaniedbana i wyglądała na opuszczoną. Podczas gdy miała wystarczająco dużo pieniędzy, aby żyć ze skromnej emerytury.

Jedną z rzeczy, która ją zachwyciła, było to, że miała naprawdę miłych, hojnych i życzliwych sąsiadów, którzy postanowili zebrać pieniądze i naprawić dom biednej gospodyni. Kobieta odmówiła, ale potem otrzymała wysoką grzywnę i nie mogła zrobić nic innego, jak tylko się zgodzić.

Sąsiedzi zaczęli więc pracować. Oczywiście od czasu do czasu było ciężko i wymagająco, ale fakt, że pracowali w grupie, sprawiał, że ich praca była znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza. Udało im się naprawić dom w ciągu jednego weekendu,

Starsza kobieta zaniemówiła na widok swojego domu, który teraz wyglądał zupełnie nie do poznania. Ganek i okna zostały naprawione i użyto nowych desek. Rezultaty zadziwiły wszystkich wokół.

Gdyby sama zdecydowała się na remont

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee