|

„Najatrakcyjniejsze siostry świata”: oto jak dziś wyglądają bliźniaczki Clements i czym się zajmują

Dziewczyny rozpoczęły karierę modelek w wieku 7 lat 😍😍

Dawno, dawno temu na świecie urodziły się najpiękniejsze siostry Leah i Ava. Natychmiast stały się sławne na całym świecie w młodym wieku. Kiedy miały siedem lat, zostały modelkami.


Niektórzy twierdzą, że kiedy dzieci stają się modelkami, nie mają dobrego dzieciństwa i wspaniałych wspomnień. A niektórzy twierdzą, że to tylko marzenie.
W naszej historii matka tych dzieci naprawdę chciała, aby zostały modelkami i podpisała umowę, gdy nie miały nawet roku.

Zrobiła to, ale zdała sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne, ponieważ oprócz tych dziewczynek miała również syna. I oczywiście zawsze nie jest łatwo iść na te strzelaniny.


Kiedy dzieci były już dorosłe, miały 7 lat, mama zaproponowała im, aby zostały modelkami. Zawsze byli zaangażowani w pływanie i taniec, ale kiedy usłyszeli o karierze modelki, natychmiast się zgodzili.


Mama natychmiast zaczęła dzwonić do różnych agencji reklamowych i opowiadać im o swoich pięknych dziewczynach. Następnie zdecydowała się zatrudnić profesjonalnego fotografa, który zrobił zdjęcia tym pięknym dziewczynom, a ona zamieściła je na Instagramie.
Kiedy założyła konto, dziewczynki natychmiast zyskały wielu zwolenników. I tak się złożyło, że nawet każdy post stał się reklamą, ponieważ wszyscy udostępniali te zdjęcia.


W ten sposób matka tych piękności została menadżerką własnych dzieci. Teraz te dziewczyny stały się modelkami, a ich matka jest pewna, że kiedy

Rating
( 4 assessment, average 3.75 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee