|

„Angelina, to do ciebie nie pasuje!”. Najnowszy look Angeliny Jolie zdecydowanie rozczarował jej fanów

„I myślisz, że ta szata jest piękna?”😬Trudno sobie uświadomić, że idealna Jolie zmieniła się z piękności w tak zaniedbaną i pozbawioną gustu babcię😒💔Zobaczcie sami na article⬇️⬇️⬇️.

Angelina Jolie jest najpiękniejszą i najbardziej elegancką gwiazdą, ale kiedy w Internecie pojawiły się zdjęcia Angeliny zrobione przez paparazzi na lotnisku w Nowym Jorku, fani byli rozczarowani. Jolie, która zawsze podbijała serca swoim wyglądem i stylem, tym razem wprawiła internautów w zakłopotanie. Oczywiście dezorientacja fanów była odpowiednia.

Jolie pewnie kroczyła z córką Zaharą przez lotnisko. Jolie miała na sobie białą sukienkę z koronką i falbankami. Fani zaczęli dyskutować o jej stroju w Internecie i porównali go do szlafroka. Tym razem Jolie i jej córka były w Nowym Jorku, aby odpocząć i dobrze się bawić.

Angelina jest szczęśliwa, że może spędzać wolny czas ze swoją najstarszą adoptowaną córką. Dzieje się tak, ponieważ Zahara nie komunikuje się z Jolie na co dzień, ponieważ przeniosła się do Los Angeles, aby studiować w Spelman School.

Fani Angeliny są pewni, że kocha Zaharę bardziej niż wszystkie swoje dzieci i tęskni za nią. Tak więc, gdy dziewczyna ma okazję odpocząć i ma wakacje, Jolie natychmiast udaje się z nią do miejsca, w którym będą sami i spędzą razem wspaniały czas.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee