|

„Trzyma swoją córeczkę na okładce magazynu”: Schiffer z dzieckiem na rękach zachwyciła sieć

Zdjęcia modelki Schiffer z niemowlęcą dziedziczką wzruszyły fanów

52-letnia Schiffer wzruszająco zwróciła się do swojej córki przy niezwykłej okazji i zachwyciła wszystkich internautów.
Anielsko piękny wygląd kultowej kobiety w greckim stroju delikatnie trzymającej w ramionach swoje niemowlę na okładce magazynu nie pozwolił nikomu pozostać obojętnym.

Urocza celebrytka miała lekko zaczesane włosy, a jej delikatny makijaż wzbudzał zachwyt obserwujących. Jej uroczy wygląd był zdecydowanie nie z tego świata.

Claudia zauważa, że jej córka skończyła już 18 lat i dzięki swojej wrażliwości, kreatywności i szczerości jest największą inspiracją dla legendarnej modelki.

Należy zauważyć, że trójka dzieci nierealnie pięknej i znanej modelki urodziła się podczas jej małżeństwa z M. Vaughnem, odnoszącym sukcesy brytyjskim producentem i reżyserem. Kultowa modelka dosłownie zaniemówiła z powodu małżeństwa z reżyserem filmu „Karty, pieniądze i dwa pistolety”, co było raczej nieoczekiwane. Warto wspomnieć, że przed tym związkiem Schiffer spotykała się z iluzjonistą D. Copperfieldem.

Warto wspomnieć, że w trakcie swojej mżawkowej kariery w modelingu Claudia aktywnie uczestniczyła również w szczerych sesjach zdjęciowych, a raz nawet zupełnie nago.

Uwielbiasz tę legendarną modelkę?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee