|

„Anielsko piękna przyszła supermodelka”: Urocza córka aktora Cruise’a i Katie Holmes skończyła 16 lat.

Poznaj uroczą 16-letnią spadkobierczynię aktora Cruise’a i Katie Holmes 😍

Nie trzeba wspominać, że dzieci wypełniają nasze uciążliwe i monotonne życie bezgraniczną radością, sprawiając, że czujemy się podekscytowani i szczęśliwi dzięki ich szczeremu uśmiechowi i uroczym gestom. Należy jednak zauważyć, że spadkobiercy powszechnie uznanych celebrytów i legendarnych ludzi w rzeczywistości przyciągają uwagę absolutnie wszystkich, ponieważ ludzie bardzo interesują się ich życiem i działalnością.

Teraz opowiemy o uroczej i absolutnie uroczej spadkobierczyni kultowego hollywoodzkiego aktora T. Cruise’a i K. Holmes. Warto wspomnieć, że ich córka już w kwietniu skończyła 16 lat, przyjemnie zaskakując wszystkich swoją anielską urodą.

Czasami wydaje się, że to właśnie w tych dniach legendarna gwiazda filmowa trzymała swoją maleńką dziewczynkę na rękach, podczas gdy teraz już dorosła i jest uwielbiana przez miliony.

Nie ulega wątpliwości, że Suri odziedziczyła po matce nie tylko czarujący i wspaniały wygląd, ale także gesty, mimikę i maniery. Jest tak bardzo podobna do swojej matki, że niektórzy nazywają je nawet „dwoma groszkami w strąku”.

Należy zauważyć, że Suri wcale nie jest problematycznym dzieckiem. Nastolatka jest otwarta, kreatywna i samowystarczalna.

Jednak po rozwodzie z Holmes, Cruise widział swoją córkę tylko raz. Było to wtedy, gdy postanowiła odwiedzić dom ojca w Londynie.

Podziel się swoją opinią o Cruisie

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee