|

„Jej wzrost przekracza 215 cm!” Dziewczyna stała się najwyższą kobietą na świecie i zaskoczyła wszystkich

„Okazuje się, że bycie wysokim to ogromny problem!”😣Ta dziewczyna jest najwyższa na świecie, ale to nie wszystko: wraz z tym ma nieproporcjonalnie duże części ciała😱🫢Zobacz ją od stóp do głów tutaj👇👇👇👇

24-letnia Rumeysa Gelgi z Turcji wpisała się do Księgi Rekordów Guinnessa i oficjalnie stała się najwyższą kobietą na świecie. Jej wzrost wynosi 215,16 centymetrów.

Rumeysa cierpi na zespół Weavera, chorobę genetyczną, która między innymi powoduje szybki wzrost. Dziewczyna korzysta głównie z wózka inwalidzkiego, ale może chodzić z pomocą chodzika.

To już drugi rekord dla Rumeysy: w 2014 r. Księga Rekordów Guinnessa uznała ją za najwyższą nastolatkę na świecie. Od tego czasu jest orędowniczką osób cierpiących na rzadkie choroby. „Każdą wadę można przekształcić w zaletę, więc zaakceptuj siebie takim, jakim jesteś, wykorzystaj swój potencjał i daj z siebie wszystko”, mówi Rumeysa.

Ale pomimo wszystkich trudności, nie traci ducha i zawsze znajduje pozytywne aspekty we wszystkich problemach. Kobieta zawsze żartuje, że prawie nie ma ludzi, którzy mogliby patrzeć na nią z góry. A ona sama może z łatwością dosięgnąć najwyższej półki w swoim domu. To bardzo interesująca historia!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee