|

„Niczym nie różni się od bezdomnego!”. Paparazzi przyłapali zmienionego nie do poznania Hugh Laurie, zaskakując fanów

„Brudne ubrania i zaniedbany wygląd!”😬Nieogolony aktor Hugh uderzył solidną siwą brodą, a te gęste włosy bardzo go postarzały😲🫣Jest nie do poznania zobacz tutaj👇👇👇

Wiele osób dobrze zna słynnego aktora Hugh Laurie, ale na ostatnich zdjęciach paparazzi nikt go nie rozpoznał. Utalentowany aktor zawsze podbijał miliony serc swoim talentem. Płacono mu ponad 250 milionów funtów za odcinek, ale jego kariera podupadła po zakończeniu serialu.

Aktor pojawia się na koncertach i zaskakuje publiczność jako pianista i performer, a czasem zgadza się na różne obowiązki. Teraz jednak zupełnie nie przypomina aktora, którego znamy.

Niedawno został zauważony przez paparazzi podczas spaceru z psem w północnym Londynie. Był ubrany bardzo niechlujnie i wyglądał zupełnie nie do poznania. Jednak ludzie zwracali większą uwagę na jego wygląd niż na ubranie.

„Co za zaniedbany wygląd”, „Czy to nasz ulubiony aktor?”, „On już całkowicie się zmienił”, „Ma prawo ubierać się i wyglądać tak, jak chce”, „Zawsze pozostanie naszym atrakcyjnym aktorem i nic na to nie wpłynie” – pisali internauci. Co sądzicie o jego wyglądzie?

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee