|

„Co kryje się w domu najbogatszego człowieka?”: najbogatszy człowiek Indii pokazał, w jakich warunkach żyje

Najbogatszy człowiek w Indiach pokazał swój luksusowy dom i zaniemówił wszystkim! 🤐😱 Tak to wygląda w środku! 🫣🤯

Prawdopodobnie słyszałeś o Mukesh Ambani, który jest uważany za jednego z najbogatszych i najbogatszych ludzi na świecie. Zajmował pierwsze miejsce w rankingu najbogatszych ludzi w Indiach z majątkiem około 79,2 mln dolarów.

Jednym z głównych dochodów jest firma Reliance Industries, która regularnie przynosi mu pokaźną sumę pieniędzy. Obecnie mężczyzna mieszka w Wielkiej Brytanii. Jego osobisty dom ma 27 pięter, został zbudowany w 2010 roku i obecnie znajduje się w Indiach.

Jest szczęśliwie żonaty i ma trójkę dzieci. Mieszka tam około 600 osób, które zapewniają im wygodne życie. Luksusowy dom składał się z 3-piętrowego parku, parkingu, a także basenu, ogromnej windy, a nawet strefy kinowej.

Główną wyjątkowością projektu wnętrz jest to, że wszystko powstało w jednym egzemplarzu. Nikt nie może pozostać obojętny wobec jego luksusu i modernistycznego designu.

Niektórzy ironicznie wspominali, że tuż przed jego luksusowym domem znajdują się ludzie cierpiący głód i biedę. Wierzcie lub nie, ale Beyonce wystąpiła jako piosenkarka na ślubie swojej spadkobierczyni.

Co myślisz?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee