|

„Zapomniała założyć sukienkę” Salma Hayek wywołała rozczarowanie wśród fanów swoim prowokującym wyglądem

„Czy ona całkowicie się zatraciła?”😱😬Salma Hayek, nie zwracając uwagi na swój wiek, pojawiła się publicznie w siatkowej sukience🫣Wystarczy spojrzeć na zdjęcia w artykule, to wstyd!⬇️⬇️⬇️

Salma Hayek wywołała poruszenie w internecie, gdy pojawiła się na premierze w nietypowej sukience. Fantastyczna droga sukienka wprawiła fanów w osłupienie. Aktorka pokazała całej publiczności swoje nierealne ciało w siatkowej sukience usianej jasnymi kwiatami. Zamieścili również zdjęcie ekranu kinowego, na którym widać, jak tańczy.

Niespodziewanie, w przypadkowym momencie, została oskarżona o popełnienie czynu przeciwko aktorowi. Przypomnijmy, że wcieliła się w rolę z aktorem Channingiem Tatumem i mimo różnicy wieku wyglądali razem świetnie.

Salma opowiedziała o trudnościach podczas odgrywania scenariusza w filmie. Podczas wywiadu dodała: „Może wcześniej myśleliście, że on potrafi tańczyć, ale chcę powiedzieć, że wszystko było super. Zaczął tańczyć lepiej”․.

Zgadzam się, że Salma naprawdę udowodniła, że jest jedną z najpiękniejszych aktorek i urzeka swoją kobiecością i elegancją.
Co sądzisz o tej pięknej aktorce?

Rating
( 4 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee