|

„Jej fałszywa doskonałość została w końcu ujawniona”: to, co paparazzi uchwycili na ciele Kim Kardashian, zrobiło furorę

Wreszcie, wady Kim Kardashian również zostały uchwycone. Okazuje się, że nie jest tak idealna, jak nam się wydaje. Wyobrażaliście sobie, że cierpi na jakąś chorobę? Ujawnijmy ją w rzeczywistości.😱😱😱

Kim Kardashian to słynna gwiazda, która swoim wyglądem podbiła cały świat. Okazuje się, że od wielu lat cierpi na poważną chorobę – łuszczycę. Zawsze chciała pozbyć się choroby, ale oto ostatnie zdjęcia zrobione przez paparazzi na plaży w Malibu pokazują, że nie. Teraz Kardashian przygotowuje kolekcję unikalnych strojów kąpielowych dla swojej marki SKIMS.

Łuszczyca to poważna choroba, którą Kim Kardashian odziedziczyła po swojej matce, Kris Jenner. Nie jest tajemnicą, że choroba ta stanowi ogromne utrudnienie dla osób, które na nią cierpią.

Za pierwszym razem, gdy Kardashian odkryła chorobę w wieku 25 lat, myślała, że lekarz pomógł jej poradzić sobie z chorobą, ale po 5 latach zauważyła ją ponownie. Niestety, nie ma lekarstwa na tę poważną chorobę, ale istnieje specjalna terapia i dieta, które mogą pomóc złagodzić przebieg choroby i objawy.

Kardashian stosuje maści i kremy na łuszczycę oraz przestrzega diety roślinnej. Dieta ta obejmuje warzywa, mech morski, koktajle z czerwonych alg, sok z selera i zieloną herbatę. Pomimo tego, że zmaga się z tą chorobą, łuszczyca nadal ją dręczy.

Łuszczyca powoduje powstawanie grubych, łuszczących się plam na skórze osoby, co jest oczywiste. Plamy te powodują swędzenie i ból a także wpływają na paznokcie i stawy danej osoby.

Czasami zdarza się, że łuszczyca powoduje problemy ze zdrowiem psychicznym, takie jak depresja i lęk. Ważne jest, aby radzić sobie z tą chorobą z pomocą lekarzy w celu poprawy jakości życia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee