|

„Jasny strój bez stanika”: Priyanka Chopra uczestniczy w Tygodniu Mody, pozostawiając fanów w zachwycie

Top modelka odmówiła noszenia stanika, pozostawiając jej piersi ledwo widoczne.😱😲

Priyanka Chopra tym razem postanowiła pokazać się w jasnym stroju. Projektantką stroju była właścicielka tytułu „Miss World 2000”. Miała na sobie sukienkę z wycięciem. Priyanka podbiła serca fanów w jasnym jedwabnym kombinezonie. Kolor idealnie podkreślał jej brązową skórę. Fiolet okazał się dziwnym pomysłem. Priyanka była bez stanika, a jej piersi były ledwo widoczne.

Włosy miała rozpuszczone i ułożone w fale. Miała na sobie wieczorowy makijaż, który pomógł jej być bardziej atrakcyjną. Wybrała biżuterię Bulgari.

Mąż piękności był obok niej i wybrał wygląd celebryty. Jasna sukienka Priyanki doskonale prezentowała się z garniturem z logo marki.

Para wyglądała świetnie. Z radością pozowali fotografom, którzy wykorzystali okazję, aby uchwycić niesamowity i interesujący wizerunek pary z różnych perspektyw.

Subskrybenci modelki i piosenkarki byli zachwyceni jej wizerunkiem. „Ona jest piękna”, „Co za piękna para, jestem zachwycony”, „Uzupełniają się nawzajem”, „Nie sposób nie podziwiać tej pary” – pisali fani.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee