|

„Rozwiedziona czwartego dnia małżeństwa”: Tak wyglądała czwarta młodzieńcza żona Cage’a

Oto czwarta żona Cage’a, z którą rozwiódł się kilka dni po ślubie 😱🧐

Jakkolwiek zaskakujące może się to wydawać, ten znany i odnoszący ogromne sukcesy aktor znakomicie zagrał w ponad stu filmach. Zagrał główną rolę w „Valley Girl”, która przyniosła mu sławę i sumę 5000 dolarów.

Rozkwit jego kariery przypadł na lata 90-te, kiedy to był najbardziej znany z filmów „Face\Off”, „Leaving Las Vegas” i innych.

Uznany aktor zyskał jeszcze większą popularność dzięki występom w takich filmach jak „National Treasure”, „Windtalkers” i „Ghost Rider”. Był człowiekiem, który posiadał około 20 milionów dolarów.

Wśród największych zakupów, jakie kiedykolwiek miał, jest cały zamek Neidstein. Cała sprawa polegała na tym, że musiał podzielić się swoją fortuną ze wszystkimi swoimi żonami i każda z nich powinna mieć jakąś jej część.

Jego spontaniczne małżeństwo z E. Koike wzbudziło pytania wśród internautów. Co zaskakujące, rozwiedli się czwartego dnia małżeństwa.

Oto zdjęcia, które zostały zrobione przez paparazzi w tym czasie. Wielu uważa, że możliwości finansowe słynnego mężczyzny skłoniły dziewczynę do wybrania go na męża.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee