|

„Jak Affleck pozwolił jej w tym wyjść?”. Przyciągający uwagę wygląd Lopez trafia na pierwsze strony gazet w mediach społecznościowych

Lopez znów zapomniała o swoim wieku i nie miała na sobie nic pod płaszczem! 😲🫣 Fani musieli nawet zamknąć oczy z zażenowania, gdy zobaczyli wulgarny wizerunek swojej ulubionej gwiazdy, który możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Trudno uwierzyć, że ta latynosko-amerykańska diva ma 54 lata, ponieważ starzeje się jak dobre wino i z biegiem lat staje się tylko lepsza. Kultowa piosenkarka i aktorka ma tak idealną figurę, że z łatwością pozwala jej nosić nawet najbardziej odkrywcze stroje, jakie może sobie wyobrazić.

Większość jej modowych wyborów wzbudza podziw i pochwały krytyków mody, podczas gdy ludzie w mediach społecznościowych nigdy nie przestają ostro krytykować jej „nieodpowiedniego” stylu, nazywając ją babcią, która nie pamięta, ile ma lat.

Obiektywy aparatów uchwyciły gwiazdę show-biznesu w oliwkowych spodniach i ciekawym płaszczu, pod którym nie było nic, dacie wiarę? Niektórzy zauważyli, że nosiła pod nim top, ale był on całkowicie przezroczysty i niczego nie zakrywał.

Kiedy zapytano ją, co sprawia, że jest jedną z najbardziej pożądanych i pożądanych celebrytek, z dumą odpowiedziała, że przywiązuje dużą wagę do zdrowego stylu życia, który obejmuje prawidłowe odżywianie i okresowe chodzenie na siłownię.

Można powiedzieć, że jak na kobietę w jej wieku wygląda dosłownie cudownie i nie ma sobie równych w branży.

Podziel się z nami swoją opinią!

Rating
( 2 assessment, average 4.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee