|

„Wyraźny nos i podwójny podbródek”: zdjęcie młodej Sophii Loren wywołało mieszane reakcje wśród jej fanów

Okazuje się, że wyobrażenia o jej nieskazitelnej urodzie były błędne! 😱🫢 Mimo że Sophia Loren jest uznawana za ikonę piękna, jej stare zdjęcia wywołały kontrowersje🧐🙄

Sophia Loren jest jedną z tych gwiazd, które podbiły cały świat swoim wyglądem․ Nawet w wieku 88 lat jest ikoną kobiecości, piękna i elegancji․ Loren nie ukrywa swoich operacji plastycznych; mówiła także o swoim niedawnym liftingu twarzy.

Mimo że nie spełnia standardów urody, zawsze była chwalona za swoje wyjątkowe cechy, nawet wydatny nos i podwójny podbródek.

Sophia Loren nie zmieniła nosa za pomocą operacji plastycznej, poprawiła jedynie oczy, w wyniku czego uzyskała wyrazisty wygląd․ Ponadto zredukowała nadmiar tłuszczu na podbródku․.

Po takich ulepszeniach jej wygląd nieco się zmienił, co dodało jej zniewalającego uroku. Chcielibyśmy zauważyć, że jej naturalny nos nadaje jej wyjątkowości i szczególnej atrakcyjności.

Oprócz walorów zewnętrznych przyciąga wszystkich swoją energią i wdzięcznym zachowaniem. Co sądzisz o wyglądzie Sophii Loren?

Rating
( 3 assessment, average 3.33 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee