|

„Coś, czego fani nie wiedzieli” Tak dziś wygląda i żyje syn Cher, który urodził się jako dziewczynka.

Czy wiesz, że 50-letni syn Cher urodził się jako dziewczynka? 😲😦 Kiedy ludzie patrzą na archiwalne zdjęcia Chaza, trudno uwierzyć, że kiedyś był ładną dziewczyną! 🙄🤫 Zobacz jego stare zdjęcia w tym artykule! 👇👇👇

Nie jest już chyba dla nikogo tajemnicą, że córka światowej sławy i odnoszącej sukcesy piosenkarki Cher została mężczyzną. Negatywność i krytyka ze strony międzynarodowej społeczności nie przeszkodziły jej w uzyskaniu ciała, którego pragnęła.

Chasity urodziła się w 1969 roku i wielu nazywało ją przyszłą gwiazdą już we wczesnym dzieciństwie. Jednak już w wieku 12 lat miała poczucie, że nie jest taka jak inne dziewczyny. Kiedy skończyła 18 lat podjęła decyzję o zmianie orientacji.

Po wielu zabiegach Chasity stała się mężczyzną i teraz ludzie zaczęli myśleć, że Cher ma syna. Co zaskakujące, w tym momencie ważył 120 kg, a jego kolejnym celem stało się zrzucenie wagi. Schudł 40 kg, co jest godne pochwały.

Obecnie Chaz ma 50 lat i nikt nie może nawet pomyśleć, że wcześniej był Chasity. Nie ma potrzeby mówić, że podjęcie ostatecznej decyzji było dla niego bardzo trudne, ale miał silne przeczucie, że jego przeznaczeniem jest bycie mężczyzną, a nie kobietą.

Rating
( 1 assessment, average 1 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee