|

„Miss Świata nie jest już taka sama!”: Sposób, w jaki zmieniła się Aishwarya Rai wzbudził pytania

Oto, co macierzyństwo zrobiło z Miss Świata Aishwaryą Rai! 🧐😧 Fani z trudem rozpoznali wyraźnie zaokrągloną bollywoodzką aktorkę! 😱🤯

Od czasu, gdy poczuła rozkosz macierzyństwa, Aishwarya Rai rzadko zachwyca fanów swoim wyglądem na imprezach i pokazach. Przestała często występować w filmach, co można łatwo wytłumaczyć jej zajętym życiem rodzinnym.

Jej ostatnie pojawienie się na czerwonym dywanie natychmiast sprawiło, że wszyscy wokół zaniemówili. Znacznie zaokrąglone ciało słynnej bollywoodzkiej aktorki również nie pozostało niezauważone. Wielu było przekonanych, że macierzyństwo zmieniło ją nieodwracalnie.

 

Radykalnie zmieniony wygląd 49-letniej aktorki jest nadal aktywnie dyskutowany w sieci. Niektórzy wciąż zastanawiają się, dlaczego ich ulubiona gwiazda filmowa przybrała na wadze i zauważalnie się postarzała.

„Czas nie oszczędza nikogo!”, „Dla mnie wyraźnie się zaokrągliła. Jak to możliwe?”, „Jedyna aktorka, którą zawsze będę podziwiać!”, „Nic nie psuje jej anielskiej urody i nieziemskiego uroku”, „Czas znaleźć nowego stylistę!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee