|

„Co zrobiła z nią operacja plastyczna?”: widząc tę dziewczynę, Sheidę, przed operacją plastyczną, ludzie są niezadowoleni z jej wyniku

Operacje plastyczne nie zawsze spełniają oczekiwania😏🙄Sheida zepsuła się operacjami plastycznymi, bo wcześniej była idealna😬”Szkoda, że nie może przywrócić dawnej urody” – piszą internauci. To trzeba zobaczyć!🫣
Dziś nie trzeba mieć talentu, by być sławnym na całym świecie. Atrakcyjność fizyczna i wizualna jest wystarczająca, ponieważ społeczeństwo przywiązuje do niej większą wagę. Powody tego są złożone i wieloaspektowe.

Sheidafashionista jest znana w sieciach społecznościowych. Ma wielu obserwujących, którzy zawsze ją podziwiają. Kobieta zawsze udziela porad dotyczących mody i makijażu. Dla niektórych fanów stała się ikoną piękna. Ale wiele osób myśli odwrotnie.

Twierdzą, że była bardziej atrakcyjna przed operacją plastyczną. Rzeczywiście, Sheida wyglądała lepiej i bardziej naturalnie przed jakimikolwiek zabiegami. Była piękna z wyjątkiem niebieskich soczewek kontaktowych.

Co o niej sądzisz?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee