|

„Geny taty zrobiły swoje”: fani są zdumieni, widząc syna Madonny i Guya Ritchiego, prawdziwą kopię swojego ojca

Czy widzieliście już 23-letniego syna Madonny i Ritchiego 😳 Syn, Rocco, opuścił matkę i postanowił zamieszkać z ojcem, gdy rodzice się rozwiedli😱 Biedna Madonna! Ale nie ma słów na temat jego wyglądu🫢🫣
Rocco Ritchie świętował swoje urodziny na Sycylii. Zorganizowana impreza była naprawdę wyjątkowa i naprawdę świetnie się bawili.

Okazało się, że na imprezę zostały zaproszone adoptowane córki Madonny. A po imprezie piękna Madonna opublikowała zdjęcia z imprezy na swoim koncie na Instagramie.

Rocco zdecydował, że po rozwodzie rodziców opuści matkę i zamieszka z ojcem. Przez długi czas mieszkał w Londynie.

Rocco kontynuuje swoją wspaniałą karierę artystyczną. Występuje pod pseudonimem Rhed, a jego prace trafiły do Tanya Baxter Gallery of Modern Art w Londynie.

Jedną z unikalnych technik w jego sztuce jest bricolage, w której wykorzystuje rekonstrukcję poszczególnych materiałów do tworzenia nowych dzieł sztuki. Rezultat jest wyjątkowy!

Oczywiście życzymy Rocco wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i wielu dalszych sukcesów. Ty również możesz podzielić się swoimi gratulacjami, zostawiając komentarze pod postem!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee