|

„Nawet pomógł jej naprawić kolczyki”: Leonardo DiCaprio był z top modelką na parkiecie, co zrobiło furorę

DiCaprio nie chce przestać! 🤨 Tym razem znana modelka wpadła w jego „sieć” 😮 Paparazzi pokazali, jak słodko i namiętnie rozmawiali i tańczyli razem😳😱 Stało się to powodem do dyskusji 🤐.
Ostatnio często widujemy słynnego aktora na różnych wydarzeniach. Brał udział w festiwalu muzycznym Coachella i imprezie Neon Carnival w Thermal. Najciekawsza była ostatnia impreza, podczas której DiCaprio był z top modelką Iriną Shayk. Zauważono ich razem, rozmawiających ze sobą i tańczących.

Początkowo wszystko było w porządku, ale gdy DiCaprio poprawił jej kolczyki, to było już za wiele. Wszystko to wywołało dyskusje wśród internautów, niektórzy byli zaskoczeni różnicą wieku. I wielu uważało ich za bardzo uroczą parę.

Impreza dobiegła końca, ale Irina nadal zaskakiwała fanów i opublikowała niesamowitą sesję zdjęciową w sieciach społecznościowych. Irina i DiCaprio byli wcześniej widziani razem na imprezie dla marki samochodowej Polestar.

Znają się dzięki Bradleyowi Cooperowi. Jest on bliskim przyjacielem DiCaprio i ojcem jego córki Shayk.

Ale kolejną niespodzianką są plotki, że DiCaprio spotyka się z brytyjską prezenterką telewizyjną Mayą Jamą. Zauważono nawet, że chodzi z nią na randki i daje jej kwiaty.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee