|

„Postarzała się jak dobre wino!”: Tak zmieniły się wybory Miss Universe od 1965 roku

Pamiętacie Miss Universe z 1965 roku? 🧐🤔 Tak wygląda Apasra Hongsakula w wieku 74 lat! 😲 Oto, co oznacza starzenie się jak wino! 😮😍

Oto Apasra Hongsakula, która jest jedną z najbardziej znanych i odnoszących największe sukcesy osób w Tajlandii. Jako studentka zajęła pierwsze miejsce w konkursie piękności w 1965 roku. Tytuł bohaterki narodowej zdobyła już w tak młodym wieku.

Przede wszystkim przewyższyła urodą koleżanki z kursu, a następnie zajęła pierwsze miejsce wśród wszystkich uczestniczek w kraju. Wkrótce wzięła udział w konkursie „Miss Universe”, gdzie uczestniczki były starannie wybierane.

Chociaż jej wzrost wynosił zaledwie 1,64 m, udało jej się przewyższyć wszystkich swoją anielską urodą. Jej idealne ciało i ciepły uśmiech również nie pozostały niezauważone.

Wkrótce stała się jedną z najbardziej popularnych i utalentowanych osób w kraju. Nie tylko jej uroda, ale także kobiecość i charyzma nie pozwalają nikomu pozostać obojętnym.

Jeśli chodzi o jej życie osobiste, pierwsze małżeństwo Apasry, z którego urodziła syna, zakończyło się rozpadem. Jej drugie małżeństwo również było krótkotrwałe. Pomimo dwóch rozwodów, zawsze pozostawała tą samą żywą i charyzmatyczną kobietą.

Obecnie jest właścicielką odnoszącej sukcesy firmy, a także salonu spa. Wielu zastanawiało się, jak anielska piękność wygląda teraz i oto jest! Wierzcie lub nie, ale ma już 74 lata.

Jak twierdzi Miss Universe, jej „wieczna” młodość i piękno są wynikiem ciężkiej i sumiennej pracy i wysiłków. Zawsze się wysypia i nie opuszcza regularnych treningów.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee