|

„Makijaż czyni cuda!” Pewien artysta makijażu wysadził Internet swoimi fantastycznymi pracami

Kiedy nawet panowie młodzi nie rozpoznali swoich przyszłych żon! 😱🤐 Zdjęcia panien młodych przed i po makijażu ślubnym trafiają na pierwsze strony gazet, co możesz zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Dzisiejszy artykuł dotyczy Arbera Bytygi, słynnego i wysoko wykwalifikowanego wizażysty, którego fantastyczne prace dosłownie wysadziły sieć i wywarły głębokie wrażenie na absolutnie wszystkich.

Jakkolwiek zaskakujące może się to wydawać, ludzie mogą umówić się na spotkanie sześć miesięcy wcześniej, kiedy wciąż mają szansę zatrudnić tego wizażystę na najbardziej wyjątkowy dzień w ich życiu, czyli ślub.

Zdjęcia „przed i po” natychmiast stały się wirusowe i stały się przedmiotem dyskusji wśród tych, którzy są za i przeciw kosmetykom. Nawet ci, którzy na co dzień zdecydowanie odmawiają stosowania makijażu, byli zachwyceni tymi pracami.

Trudno było uwierzyć, że są to te same osoby po transformacji makijażu. Mistrz nie przestaje twierdzić, że każda dziewczyna na Ziemi zasługuje na to, by czuć się piękną i atrakcyjną.

Nawet panowie młodzi z trudem rozpoznawali swoje narzeczone, gdy patrzyli na nie po metamorfozie. Wszystkie wyglądają na w pełni usatysfakcjonowane i zachwycone efektami końcowymi. Makijaż, który wykonuje, może nie kosztować dużo, ponieważ zarabia głównie na reklamach.

Mistrzyni do każdej z nich podchodzi indywidualnie, a efekty końcowe przerosły oczekiwania wszystkich.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee