|

Śmietnik czy najbrudniejszy dom w historii! Niesamowita metamorfoza tego nędznego domu przyciągnęła uwagę wszystkich

Wierz lub nie, ale nikt nie sprzątał tego domu od 40 lat! Dwóch braci kupiło dom za grosze, którego zdjęcia można zobaczyć w tym artykule 👇
W Australii wystawiono na sprzedaż dom. Stosunkowo niska cena przyciągnęła wielu kupujących, ale po obejrzeniu nikt nie chciał zostać właścicielem tego domu.

Cała sprawa polega na tym, że poprzedni właściciel był strasznie leniwą osobą i, wierzcie lub nie, przez 40 lat nigdy nie sprzątał domu. Ponadto nie zawracał sobie głowy wynoszeniem starych niepotrzebnych rzeczy i gromadził tylko różne śmieci.

W ciągu nie mniej niż pół wieku dom zamienił się w wysypisko śmieci o obrzydliwym zapachu. Nic dziwnego, że kiedy właściciel zmarł, przez długi czas nikt nie chciał kupić jego domu.

Sąsiedzi twierdzą, że poprzedni właściciel domu był zamożnym człowiekiem, ponieważ mógł sobie pozwolić na niepracowanie przez 40 lat i ciągłe siedzenie w domu.

Ryzykownych braci przyciągnęła niska cena domu i przyjechali spoza stanu, aby go obejrzeć. Kiedy tam dotarli, myśleli, że znaleźli idealną opcję budżetową.

Nie przypuszczali jednak, że w domu czeka na nich taka niespodzianka. Kiedy dotarli we właściwe miejsce, natychmiast zdali sobie sprawę, dlaczego nikt nie chciał kupić domu.

Nie zważając na fatalny stan budynku, bracia ostatecznie sfinalizowali transakcję i rozpoczęli sprzątanie. Usunięcie wszystkich śmieci zajęło im nie mniej niż dwa miesiące.

Czasami ludzie zaczynali nawet żałować, że kupili ten dom. Ale w momencie, gdy w końcu wyczyścili wszystkie pokoje, stało się jasne, że mieszkanie nie jest takie złe.

Można powiedzieć, że ostatnim akcentem były wysokie sufity. Udało im się stworzyć ogromny hol z panoramicznymi oknami wychodzącymi na dziedziniec. W pobliżu stworzono kuchnię-studio połączoną z salonem.

Miejsce pracy okazało się dość małe, ale całkiem wygodne.

Na drugim piętrze znajdowały się cztery sypialnie. Dwie z nich były przeznaczone dla braci, a dwie były pokojami gościnnymi.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee