|

„Spełniła marzenie wszystkich nastolatków!”: Dziewczyna kupiła starą przyczepę i zmieniła ją nie do poznania

Nastolatka kupiła przyczepę za grosze i uczyniła z niej wygodną przystań do zabawy! Niesamowita transformacja uczyniła z niej lokalną gwiazdę! 🤭👏

Oto Ellie, zwykła 14-latka z Ameryki, która zawsze marzyła o własnym wygodnym małym domu, w którym mogłaby się gromadzić i spędzać czas z najlepszymi przyjaciółmi.

Postanowiła uczynić swoje marzenie celem i postanowiła zebrać pieniądze na ten właśnie cel. Ellie zaoszczędziła 500 dolarów, ale za starą przyczepę, którą znalazła, właściciele wymagali tylko 200 dolarów. Teraz resztę mogła przeznaczyć na remont.

Główna część została wykonana całkowicie przez nią: malowanie ścian, modernizacja podłóg, ale jeśli chodzi o poważniejsze części, zaufała swoim dziadkom. Jej matka wydawała się być wyrozumiałą kobietą, ponieważ przyniosła wszystkie potrzebne materiały.

Zewnętrzna część przyczepy była teraz pomalowana na jasnoniebieski kolor, podczas gdy wnętrze było w kolorze brzoskwiniowym. Sama kupiła urocze zasłony, meble i inne drobne elementy wnętrza, dzięki czemu atmosfera w środku jest ciepła i komfortowa.

W przyczepie znajduje się również łącze internetowe, więc nastolatka może spędzać tam tyle czasu, ile chce. Ci, którzy chcą wyprowadzić się od rodziców i mieszkać razem z przyjaciółmi, uważają przyczepę dziewczyny za idealne miejsce.

Dziewczyna podzieliła się niesamowitą transformacją ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych, a wiele osób natychmiast zainspirowało się jej determinacją, silną wolą i kreatywnym umysłem.

Wkrótce Ellie stała się lokalną gwiazdą, która udowodniła całemu światu, że jeśli jest wola, to jest sposób. To skłoniło ją do zakupu jeszcze jednej przyczepy, przekształcenia jej w ten sposób, sprzedania i przekazania pieniędzy swojemu bliskiemu przyjacielowi choremu na raka.

Oto druga przyczepa, która nie wygląda gorzej niż pierwsza. Wylosowała loterię, której zwycięzca otrzymał stylową przyczepę. Udało jej się zebrać około 13 000 dolarów i przekazała je swojemu biednemu przyjacielowi, nie zastanawiając się nawet przez sekundę.

Dobroduszna i hojna dziewczyna została doceniona przez miliony. Czy uważasz, że to kreatywny pomysł?

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee