|

„Nasza hollywoodzka miłość nie jest taka sama!” Costner, najlepiej pamiętany z „The Bodyguard”, postarzał się nie do poznania

Ci, którzy byli zakochani w tym aktorze w latach 80-tych, teraz z trudem go rozpoznają! 🫢😬 Oto, co wiek i lata zrobiły z jednym z gwiazdorów kina Kevinem Costnerem, którego najnowsze zdjęcia znajdziecie w tym artykule! 👇👇👇

Pomimo wszystkich zmian związanych z wiekiem i utraty dawnego uroku i atrakcyjności, uważa się, że K. Costner wygląda jeszcze lepiej niż wcześniej, w młodości. Opinia ta jest podtrzymywana przez wielu fanów, którzy nadal uważają go za prawdziwego heartthroba.

Jako jeden z filarów współczesnego kina, Kevin Costner jest jednym z najbardziej pożądanych i najlepiej opłacanych aktorów. Nikt jednak nie zaprzeczy, że czas zmienił go nie do poznania. Bardzo się postarzał.

„Czy tylko ja wciąż uważam go za atrakcyjnego?”, „Jego uroda nie zna wieku ani czasu”, „Jak to możliwe, że w wieku 68 lat wygląda tak dobrze?”, „Wydaje się, jakby czas dla niego nigdy nie minął!”.

Zmarszczki, fałdy i inne zmiany związane z wiekiem, które fani widzieli na jego twarzy, wcale im nie przeszkadzały i nie sprawiły, że zmienili zdanie na temat jego ponadczasowej urody.

Rating
( 3 assessment, average 3.67 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee