|

Dziewczynka z „lwią grzywą” po latach! Rodzice pokazali swoją wyjątkową dziewczynkę po 4 latach

Pamiętacie małą Japonkę z „lwią grzywą”? 🧐🤔 Tak wygląda absolutnie wyjątkowe dziecko po czterech latach! 😱🫣

Prawdopodobnie każdy słyszał o japońskiej dziewczynce, która urodziła się z „lwią grzywą”. Dla tych, którzy nie wiedzą, urodziła się w grudniu 2017 roku. Od pierwszych minut jej przybycia rodzice z pewnością wiedzieli, że jest wyjątkowa i szczególna.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 髪記録 / hair diary (@babychanco)


Włosy dziecka były tak gęste, że wyglądały bardziej jak „lwia grzywa”. W przeciwieństwie do swoich rówieśników, którzy tracą włosy w tym wieku, ona miała już naprawdę gęste włosy. Nikt nie mógł oderwać wzroku od tej anielskiej piękności!

Zdając sobie sprawę, że nikt nie może pozostać obojętny i nie podziwiać uroku i wyjątkowości dziewczyny, jej matka w pośpiechu stworzyła stronę na Instagramie, gdzie często zamieszczała swoje zdjęcia. Użytkownicy sieci dosłownie oszaleli na jej punkcie.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 髪記録 / hair diary (@babychanco)


Wkrótce stała się gwiazdą Internetu, a tysiące ludzi zaczęło aktywnie śledzić stronę. Dziewczyna została twarzą firmy reklamowej i skradła wiele serc.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 髪記録 / hair diary (@babychanco)


I spójrz na tę piękność 4 lata później! Jej włosy są nadal gęste, zdrowe i wspaniałe. Często jest zapraszana na wiele japońskich pokazów i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Jest w centrum uwagi dziennikarzy.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee