|

„Nie ma modelki bez wpływu matki”: Nowa sesja zdjęciowa Heidi Klum z córką wywołała kontrowersje

Nikt nie spodziewał się takiego zachowania z jej strony😒 Fani skrytykowali Klum za pokazanie córki w taki sposób😮😳”Jest za niska, by być modelką”, dodali fani😬.

Słynna modelka niemieckiego pochodzenia Heidi Klum i jej 19-letnia córka Leni wzięły udział w nowej kampanii reklamowej słynnej marki bielizny Intimissimi. Ich zdjęcie zaskoczyło wszystkich fanów․


Heidi opublikowała zdjęcia z kampanii reklamowej na portalach społecznościowych․ Miała na sobie błękitny komplet bielizny z białą koronką․, a córka założyła śnieżnobiały komplet z satynową bluzką.


Niektórzy fani byli zachwyceni rodzinną sesją zdjęciową, a wielu skrytykowało Klum za pokazanie córki w ten sposób․ Powiedzieli, że są bardzo smutni i zawstydzeni, że to zrobiła.


Niektórzy dyskutują o wzroście Leni, który wynosi zaledwie 164 cm․ Są pewni, że nie mogłaby zostać modelką, gdyby nie jej sławna matka․ Jednak nie skomentowali tej kwestii. Klum opublikowała post, zaskakując swoich fanów pikantnym zdjęciem, na którym znajduje się przed basenem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee