|

„Z opuchniętą twarzą i w luźnych ciuchach!”: Tak wygląda Adele, gdy myśli, że nikt jej nie obserwuje

Fani są rozczarowani! Paparazzi nie przepuścili okazji i sfilmowali Adele, gdy ta zupełnie się tego nie spodziewała! Tak wygląda piosenkarka w codziennych ubraniach i bez makijażu! 😱🤯

Kiedy ta kultowa, utalentowana i odnosząca sukcesy piosenkarka straciła na wadze i zmieniła się nie do poznania, jej wygląd stał się centrum uwagi opinii publicznej i od tego czasu paparazzi nigdy nie przegapili okazji, by sfilmować Adele, kiedy tylko się pojawiła.

Nie występowała na scenie już od trzech lat, czego głównym powodem był bolesny rozwód z mężem i ojcem jej syna. Miało to negatywny wpływ na jej zdrowie psychiczne i nadal nie może o tym mówić bez łez.

Jej ostatnie pojawienie się w całkowicie czarnym stroju nie pozwoliło żadnemu fanowi pozostać obojętnym. Fotografowie nie przegapili okazji, by sfilmować wybitną piosenkarkę. Jej swobodny wygląd i opuchnięta twarz szybko wywołały poruszenie, stając się tematem dyskusji.

„Czy tylko ja uważam, że znowu przybrała na wadze?”, „Nie tylko utalentowana piosenkarka, ale także troskliwa matka i oddana kobieta!”, „Wygląda, jakby przybyła z pogrzebu!”.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee