|

„Zwykły wygląd bez makijażu”: na zdjęciach paparazzi Amber Heard przeszła z Hollywood do macierzyństwa

Amber w legginsach i wygodnych sneakersach zaskoczyła fanów bez makijażu😳🙄 Wygląda na to, że idea nieskazitelnej urody jest nieco przesadzona😬😏

Słynna hollywoodzka gwiazda Amber Heard rozwiodła się z Johnnym Deppem w skandaliczny sposób i na jakiś czas zniknęła z pola widzenia opinii publicznej. Jednak ostatnio została zauważona przez paparazzi podczas spaceru w Madrycie w Hiszpanii.


Przypomnijmy, że Amber przegrała sprawę przeciwko byłemu mężowi i postanowiła nie pokazywać się publicznie․ Przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie mieszka z córką, która urodziła się dzięki matce zastępczej.


Bliski przyjaciel Amber powiedział, że zdecydowała się tymczasowo zawiesić karierę aktorską, aby być cicho blisko swojej córki i nie być w centrum uwagi Hollywood i opinii publicznej. Być może jednak przyjmie interesującą okazję, jeśli zostanie jej ona zaoferowana.


Na zdjęciach paparazzi Amber ma na sobie proste trampki, legginsy i top z dużą torbą na ramieniu․ Najwyraźniej wybrała się na spacer z córką na hulajnodze. Wygląda zupełnie jak zwykła kobieta bez makijażu i wyjątkowych ubrań. Mała dziewczynka już dorosła i wygląda jak jej matka․.


Lekarze zdiagnozowali u niej bezpłodność, ale postanowiła zrobić wszystko, co możliwe, aby zostać matką․ W 2021 roku urodziła się jej córka, ogłosiła to na portalach społecznościowych i powiedziała, że jest prawnym rodzicem dziecka.
Teraz Amber chce spędzać więcej czasu z córką i wychowywać ją z dala od Hollywood.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee