|

Dom z potłuczonych naczyń! Czy można w to uwierzyć? Teraz jest to jeden z najbardziej niezwykłych widoków w tym mieście

Czegoś takiego jeszcze nikt nie widział! 😱🫢 Małżonkowie pokazali dom, który zbudowali w całości z potłuczonych naczyń i sprawili, że wszyscy zaniemówili! 😮🤐

W pewnym małym miasteczku położonym 100 kilometrów na południowy zachód od Paryża znajduje się wyjątkowy dom, który, wierzcie lub nie, jest w całości wykonany z potłuczonych naczyń. Jego francuska nazwa to La Maison Cassee Vaisselle.

Niezwykły dom został zbudowany przez wyjątkowych małżonków, którzy postanowili nie spełniać standardów i zrobić wszystko nie w tradycyjny sposób. Do budowy wykorzystali potłuczone szklanki, talerze i inne naczynia. Wydawało się to genialnym pomysłem.

Mężczyzna urodził się w 1908 roku. Na początku swojej kariery pracował w fabryce włókienniczej. Oryginalny pomysł zbudowania domu w całości z potłuczonych naczyń przyszedł mu do głowy w 1952 roku. Jego wielka wyobraźnia i kreatywność bardzo mu w tym pomogły.

Sąsiedzi dosłownie zaniemówili, gdy zobaczyli efekt końcowy. Potłuczone naczynia stworzyły w środku wyjątkową atmosferę i stały się unikalną częścią wnętrza. Co więcej, nawet ogród został uzupełniony potłuczonymi naczyniami.

Cały proces trwał około 15 lat. Przez te wszystkie lata otrzymał tysiące potłuczonych talerzy, misek i szklanek od mieszkańców miasta. Można powiedzieć, że każdy z nich miał swój mały wkład w ukończenie dzieła.

W 2002 roku jego spadkobierca kontynuował dzieło. Ukończył budowę legendarnego domu i pokazał ostateczny rezultat.

Wiele osób na całym świecie wybiera się na wycieczki i zwiedza ten legendarny dom.


Z powodzeniem stał się on jednym z najbardziej niezwykłych zabytków w tym małym miasteczku.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee