|

„Ona sprawi, że serce każdego zabije szybciej!”: Tak wygląda spadkobierczyni Van Damme’a

Van Damme pokazał swoją dziedziczkę i teraz wszyscy są w niej zakochani! 😮😍 Nikt nie spodziewał się, że spadkobierczyni gwiazdy kina akcji wyrośnie na taką laskę! 🥵

Nazwisko tej legendarnej gwiazdy kina akcji jest znane na całym świecie. Jest znanym i sławnym aktorem, ale niewiele wiadomo o jego życiu osobistym. Niewielu widziało jego córkę. Oto Bianca, dziedziczka belgijskiej gwiazdy filmowej.

W przeciwieństwie do wielu innych dzieci celebrytów, nie chce być pod parasolem swojego słynnego ojca i dąży do osiągnięcia sukcesu całkowicie samodzielnie.

Urodziła się w 1990 roku. Początkowo wielu spodziewało się, że zwiąże swoje życie z kulturystyką.

Jej ojciec był mistrzem karate i kickboxingu z rekordem 53-2, a matka była popularną kulturystką. Dziewczyna ma dwóch braci o imionach Christopher i Nicholas.

Ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich wybrała balet i łyżwiarstwo figurowe zamiast kickboxingu czy kulturystyki. Chociaż rodzice chcieli, aby zajęła się sztukami walki w celu rozwijania umiejętności samodyscypliny, nie była tym zainteresowana.

Zaszła za daleko w łyżwiarstwie, uważając je za swoje prawdziwe powołanie. Jednak kontuzja zmieniła wszystko i nie mogła nawet myśleć o igrzyskach olimpijskich.

Rating
( 1 assessment, average 2 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee