|

„Co ona widziała w tym dziadku?”: fani są rozczarowani widokiem młodej żony 83-letniego Ala Pacino

On ma 83 lata, a ona 29, czy możesz to sobie wyobrazić? 😱Al Pacino ledwo chodził ze swoją młodą damą😳 „Czy dziewczyna ma jakąś anomalię?”, fani są zakłopotani😬.

To trochę niewiarygodne, że Noor Alfallah, 29-letnia producentka filmowa, zdecydowała się poślubić Ala Pacino, 83-letniego aktora, a nawet spodziewa się dziecka ze zdobywcą Oscara. Ta wyjątkowa para jest bardzo szczęśliwa, że będzie miała dziecko.

Istnieje między nimi duża różnica wieku․ Spotykają się od kwietnia 2022 roku i niedawno zostali zauważeni przez paparazzi razem w Los Angeles. Ale najwyraźniej ta różnica nie jest dla nich dużym problemem. Są razem szczęśliwi i utrzymują swój związek․.

Noor Alfallah pochodzi z zamożnej rodziny. Zawsze wiązała się ze starszymi mężczyznami. Była nawet związana z Mickiem Jaggerem․ W tym czasie miała 22 lata, a mężczyzna miał 74 lata, a także zaprzyjaźnił się z Clintem Eastwoodem w 2019 roku.

Noor ma przyjaciół na wysokich stanowiskach i stanowisko wiceprezesa Lynda Obst Productions w Sony, dlatego sprawdziła się nawet w branży filmowej.

Bliscy przyjaciele Ala Pacino są również bardzo szczęśliwi, że spodziewa się dziecka, ponieważ Robert De Niro, podobnie jak on, został ojcem po raz siódmy.
Co o tym sądzicie?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee